Usługa promocji

Wspaniały i dobrze dopracowany event nigdy nie przyniesie sukcesu bez odpowiednio przeprowadzonej kampanii marketingowej! Jednym z naszych największych atutów jest docieralność poprzez media nowoczesne tzw. Social Media! Główny nacisk kładziemy na promocję poprzez nasze kanały Facebook. Stale rozwijamy również nowe funkcjonalności i korzystamy z popularnych portali wchodzących na polski rynek. Uzupełnienie stanowi baza mailingowa oraz baza numerów telefonów do osób subskrybujących nasze wydarzenia. 

W przeciągu ostatnich 3 lat zrealizowaliśmy ponad 100 imprez klubowych. Współpracujemy z większością lokali gastronomicznych zlokalizowanych na terenie trójmiasta. Świadczymy usługi promocji oraz organizacji imprez wszelkiej maści. Każdorazowo jesteśmy w stanie ściągnąć od 400 do 3 000 osób na imprezę odbywającą się w jednym klubie. W przypadku większych imprez są to sumy rzędu 3 – 10 tyś osób (clubbing, festiwal). Wszystko to uzależnione jest od rangi imprezy oraz zaangażowanych w nią środków przeznaczonych na promocje. Głównym atutem naszych działań jest stale rozwijana baza użytkowników mediów społecznościowych. Opiera się ona na liczbach użytkowników zaangażowanych w naszych grupach i subskrybentów naszych wydarzeń a także fanów śledzących nasze poczynania i polecane przez nas wydarzenia.


ZASIĘG PROMOCJI AUTORSKIMI KANAŁAMI SOCIAL MEDIA OBEJMUJE:

  • GRUPY AUTORSKIE FACEBOOK ( > 105 000 użytkowników)
  • FAN STRONY FACEBOOK ( > 27 000 użytkowników)
  • GRUPY DEDYKOWANE/TEMATYCZNE FACEBOOK ( >500 000 użytkowników)
  • ZREALIZOWANE WYDARZENIA FACEBOOK (>200 000 użytkowników)
  • INSTAGRAM

W ramach zasięgu autorskich grup i fan page istnieje możliwość wykupienia terminowej reklamy. Pełną specyfikację oraz wgląd do zakresu naszych kanałów udostępniamy klientowi tylko i wyłącznie podczas spotkania.


 

ZASIĘG PROMOCJI DROGĄ MAILOWĄ, TELFONICZNĄ:

  • SMS MARKETING ( 1 000 sms-ów )
  • MAILING ( 1 000 maili )

W ramach promocji mailingowej oraz sms rozsyłamy informacje o wydarzeniu do całej bazy klientów, którzy już kiedykolwiek skorzystali z naszych usług. W 100% są to uczestnicy naszych wydarzeń.NASZA BAZA I ZAKRES USŁUG OPIERA SIĘ NIE TYLKO NA UDOSTĘPNIANIU ZWYKŁEJ REKLAMY! PRZEDE WSZYSTKIM SKUPIAMY SIĘ NA CONTENT MARKETINGU – CZYLI ZŁAPANIU INTERAKCJI Z KLIENTEM – PRZEDSTAWIENIU PRODUKTU W BARDZO ATRAKCYJNEJ FORMIE I STAŁEGO UTRZYMYWANIU KONTAKTU Z UCZESTNIKAMI NADCHODZĄCYCH WYDARZEŃ!

Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej formy promocji! – GWARANTUJEMY 100% SUKCES imprezy!